ירמי לימור

מנכ"ל חטיבת שחרור עשן וחסמי אש

MetalPress

MetalPressמהמסד ועד הטפחות

קבוצת מטלפרס, אשר עוסקת בהצלת חיי אדם ובאיכות חיים, גאה להיות השותפה לדרך של מיטב האדריכלים, המהנדסים, מפקחי הבניה, יזמי וחברות הבניה בישראל – כבר למעלה מ- 72 שנה, ומציעה שירותי תכנון, ייצור והתקנה של מערכות אוורור, פינוי עשן, שליטה בעשן, איטום מעברים לאש ועשן, מיזוג אוויר ומערכות חניה חכמה.

לקבוצה, המובילה את התחום בארץ, ונחשבת לפורצת דרך גם בשוק האירופי, 200 עובדים, המספקים מענה מקצועי ושירות מעולה ללקוחות הקבוצה.

הקבוצה, על חטיבותיה השונות חרטה על דגלה ערכים של חדשנות ופריצת דרך, ולכן שוקדת על תכנון, פיתוח וייבוא של מוצרי איכות מובילים ועל פתרונות ייחודיים בהתאמה אישית ללקוחותיה.

לקבוצה מספר חטיבות מקצועיות, אשר כל אחת מתמחה בתחומה, וביחד מביאות ללקוחות החברה ידע וניסיון רבים:

אביזרי מיזוג אוויר – אביזרי מיזוג אויר, מפוחים ומדפי אש ועשן – תכנון, ייצור וביצוע

שחרור עשן וחסמי אש – פינוי עשן, חסמי אש – חלונות, כיפות, תריסים ווילונות ומיגון אש פסיבי – תכנון וביצוע

דלתות ומחיצות אש ועשן – תכנון וביצוע

אוורור חניונים וניהול עשן – תכנון וביצוע ,CFD מטלפרס פתרונות חכמים

חניה חכמה – תכנון וביצוע – MetalParking

מטלפרס מוכרת היטב בקרב קציני מניעת דליקות בנציבות כיבוי אש, יועצי בטיחות, מהנדסים, מתכננים, אדריכלים, חברות הבניה ומפקחי בניה, הודות לניסיון המקצועי הרב, הפתרונות היצירתיים, התמיכה הטכנית והידע שהיא מספקת ללקוחותיה, הגמישות והמגוון הרחב של המוצרים האיכותיים אותם היא מספקת.

במטלפרס מאמינים כי “סוף מעשה במחשבה תחילה” ותכנון מוקדם, עוד משלבי אפיון הפרויקט, מביא להתאמה מדויקת של המוצר לפרויקט – הן מהבחינה הפונקציונאלית והן מהבחינה העיצובית, ומאפשרים את סיום הפרויקטים בזמן ועמידה בלוחות זמנים מאתגרים ולכן אנו עובדים בשיתוף פעולה ובסינרגיה מלאה עם האדריכלים, המתכננים, המהנדסים, הקבלנים ומנהלי הפרויקטים וכך מספקים מענה מלא בתכנון ובביצוע עבור כל חלקי הבניין.

למטלפרס מחלקת הדרכות והסמכות ללקוחות החברה. אנו מזמינים את לקוחותינו להגיע ולהשתלם במגוון נושאים, כמו גם להתרשם מיכולות החברה בסיור במפעל הייצור.

בין לקוחות החברה נמנים חברות מהמובילות את ענף הבניה בישראל: אלקטרה, סולל בונה, אשטרום, מנרב, קו-אופ, אל-הר הנדסה, קוקה קולה, בנק הפועלים, בנק לאומי, רשות שדות התעופה ועוד.

מטלפרס ביצעה עבור לקוחותיה כמה מן הפרויקטים המרשימים בישראל בינהם: שרונה מרקט, עזריאלי שרונה, עזריאלי חולון, עזריאלי באר-שבע, היכל הקרח, WIX, גוגל, רשת מלונות בראון, מלון יפו, מרכז רבין, מרכז פרס לשלום, מגדל שלום, בניין משרד החוץ, בית המשפט העליון, בניין הבורסה, בית הסוכנות היהודית בירושלים וקריית הממשלה.

את דלתות ומחיצות האש מתוצרת מטלפרס, ניתן לראות בשרונה מרקט, טבעטק – רמת חובב, בנק הפועלים – מגדל רובינשטיין, עזריאלי ראשונים, קניון בי מול אשדוד, קניון רחובות, קניותר נס ציונה, קניון רוטשילד בראשון לציון, בניין משרדים Avis ובעוד עשרות רבות של פרויקטים ברחבי הארץ.

כלל מוצרי החברה עומדים בתו תקן של מכון התקנים הישראלי והייצור מתבצע בהשגחת מכון התקנים.

טלפון:  9467*

מייל: info@metalpress.co.il

אתר:  https://www.metalpress.co.il/

 

חברי עמותה נוספים

אסלאם סונוקרוט

מהנדס

סונוקרוט מהנדסים יועצים

יעקב גדיאן

מהנדס כיבוי אש

אינטל קרית גת

אהוד כנעני

מהנדס מחלקת פיתוח

פלסגד

דורון וינשטיין גפן

מנכ"ל - מהנדס חשמל ובודק סוג 3

אפ.אמ. הנדסה בע"מ